VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Základní školy

Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy

Nádražní 19, 56942  Chornice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Vyhlídal

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277

Říčařova 277/10, 50301  Hradec Králové-Plotiště nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Pavel Janský, Ph.D.

Základní škola Zlín, Komenského 78, příspěvková organizace

Komenského 78, 76302  Zlín - Malenovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Janečka

Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace

Hornická 1266/7, 74801  Hlučín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Franek

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

8. května 67, 78353  Velká Bystřice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Raková, MBA

Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337

Prokopská 337, 26101  Příbram - Březové Hory
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Josef Strejc

Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace

Na Šumavě 2300/43, 46602  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Kolář

Základní škola Loděnice, okres Beroun

Školní 255, 26712  Loděnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Veverka

Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685

náměstí Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, 13000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Sommer

Základní škola, Příbram VII, 28. října 1

28. října 1, 26101  Příbram VII
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Markéta Špaková

Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky

Zákrejsova 343/32, 70200  Ostrava - Přívoz
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Krol

Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Komenského náměstí 495, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Soukop

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace

Gebauerova 819/8, 70200  Ostrava - Přívoz
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radka Hanusová

2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

Májová 252/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohumil Jecha

Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596

Javornická 1596, 51601  Rychnov nad Kněžnou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milan Kotek

1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Primáře Kareše 68, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Libor Novotný

28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

Rodinná 965/39, 31200  Plzeň-Lobzy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Pavla Jedličková

1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Karel Folber

4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace

Hradební 52/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Miroslav Kříž

3. ZŠ Rakovník

Okružní 2331, 26901  Rakovník II
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Křikava

Základní škola a mateřská škola, Okna, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Okna 3, 47162  Okna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iveta Myšková

Církevní základní škola a mateřská škola ve Zlíně

Česká 4787, 76005  Zlín
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Jana Langerová

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Schwarzova 2393/20, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kuklová

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1

K Rakůvkám 916/1, 59401  Velké Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Karel Suchánek

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Nádvorník

Základní škola a Mateřská škola Ostrov, Myslbekova 996, příspěvková organizace

Myslbekova 996, 36301  Ostrov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Fous

1. základní škola Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

Americká 1453/36, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Janoušek

Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

Školní náměstí 1000, 51251  Lomnice nad Popelkou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Ženatá

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Skupova 2589/22, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Švolbová

Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř

Školní 315, 50752  Ostroměř
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Gabriela Pospíšilová

1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace

Západní 1597/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr.Bc. Radek Dolenský

20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

Brojova 1940/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Kocián

Základní škola, Trutnov, V Domcích 488

V Domcích 488, 54101  Trutnov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Zuzana Horáková Radová

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 268, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dana Pospíšilová

5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

Matěje Kopeckého 1160/1, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Řehořová

Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace

Tererovo nám. 919/1, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Hála

Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno

Lerchova 344/65, 60200  Brno-Stránice
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavlína Vojtěchová

Církevní ZŠ Borohrádek

Nádražní 233, 51724  Borohrádek
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Roháčková

Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna, o.p.s.

Střížkovská 32/27, 18000  Praha 8
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zuzana Svobodová Ph.D.

4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace

Kralovická 12, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Mejcharová

3. Základní škola Holešov

Družby 329, 76901  Holešov-Všetuly
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivo Junášek

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

Gerská 1246/32, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Křivohlavý

Česko Britská Základní Škola, s.r.o.

K Lesu 558, 14200  Praha 4 - Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petra O'Leary

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

Na Dlouhých 1129/49, 31200  Plzeň-Doubravka
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. et Mgr. Božena Světlíková

Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Školní 400, 68724  Uherský Ostroh
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Bělohrad

3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace

Malé náměstí 2287/3, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Černý

Církevní ZŠ Kroměříž

Velké náměstí 49/43, 76701  Kroměříž
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: RNDr. Olga Loučková

2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Školní 1035, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohumila Pallagyová

1. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 630/8, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Růžičková

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 831/35, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Soňa Pavelková

21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

Slovanská alej 2072/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Prokop

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

náměstí Míru 2442/6, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krausová

Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace

č.p. 461, 69674  Velká nad Veličkou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. František Frýdecký Ph.D.

Základní škola a mateřská škola Hlavňovice, okres Klatovy, příspěvková organizace

7, 34142  Hlavňovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milan Matouš

2. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 625/4, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov

, 54204  Bernartice 166
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Michal Kroužek

Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou

Školní 698, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Ludvík Kostelanský

11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

Baarova 31, 30100  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimíra Holá

Základní škola a Mateřská škola Suchdol, příspěvková organizace

Suchdol 6, 28502  Suchdol
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lydie Wagenknechtová

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Brno, Hlinky 140

Hlinky 140/21, 60369  Brno
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Norbert Tomek

Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace

Jablunkovská 501, 73961  Třinec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivo Kaleta

16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

Americká 2404/30, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Peisarová

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Doudlevecká 1692/35, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iveta Žižková

Základní škola Lomnice, okres Sokolov

Školní 234, 35601  Lomnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Kubíčková

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 298, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Miroslav Veselý

Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pittra

Jungmannova 349/, 70200  Ostrava-Přívoz
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Soňa Tarhoviská

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Horní Maršov, Temný Důl 16

Temný Důl 16, 54226  Horní Maršov
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marek Tuček

Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, příspěvková organizace

Kopernikova 696, 73961  Třinec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Zuzana Plošková

Základní škola a Mateřská škola, Bohuslavice, okres Šumperk, příspěvková organizace

č. p. 68, 78972  Bohuslavice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Krumpová

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90

Homole 90, 37001  České Budějovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Ira

Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí

Zámecká 57, 74741  Hradec nad Moravicí
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Tomáš Honěk

Základní škola letce Františka Nováka Sokoleč, příspěvková organizace

Poděbradská 41, 29001  Sokoleč
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lucie Sladká

Masarykova základní škola a Mateřská škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7, příspěvková organizace

Bakovská 7, 29301  Mladá Boleslav-Debř
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jakub Černý

Církevní základní škola a mateřská škola ARCHA, Petroupim, okres Benešov

č. p. 49, 25601  Petroupim
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Hřebecká

Základní škola a Mateřská škola Loukov, okres Kroměříž

Loukov 119, 76875  Loukov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Mikulíková

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Brněnská 1040/36, 32300  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Hránková

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Malická 469/1, 30100  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohdan Franc

Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace

Moskevská 740, 40753  Jiříkov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslava Kubešová

4. základní škola Heuréka, s.r.o.

, 27342  Libochovičky 7
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Markéta Tuhá

2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

Bezručova 94/19, 25101  Říčany - Radošovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Lejčková

Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Odehnal

Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem 626, 73913  Kunčice pod Ondřejníkem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Jaroslav Goj

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola, Krompach 47, příspěvková organizace

č.p. 47, 47157  Krompach
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Regina Stiblíková

Masarykova základní škola Polička

nábř. Svobody 447, 57201  Polička-Horní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Novotná

Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

náměstí 28. října 1019, 43801  Žatec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Hassmanová

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 34, 41742  Krupka 1 - Bohosudov
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

Karla Jeřábka 941, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Vičl

Základní škola Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, okres Žďár nad Sázavou

Vratislavovo náměstí 124, 59231  Nové Město na Moravě
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Otto Ondráček

2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

Husovo náměstí 3, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Brabec

6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

Obětí nacismu 16, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Tomáš

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Chválenická 360/17, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eliška Syřínková

Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4

Jeseninova 4/31, 71900  Ostrava-Kunčice
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Pavlovský

Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace

Přemyslovců 2209, 44001  Louny
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Vlastimil Hubert

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 814/10, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Fišer

Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222

Za Nádražím 222, 38101  Český Krumlov-Nádražní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Severová

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67

Karlovarská 67, 32300  Plzeň
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Viktor Vanžura

Základní škola Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizace

Masarykova 63, 76362  Tlumačov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Robert Podlas


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému