VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Krajské střední školy

Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23

Fráni Šrámka 23, 37146  České Budějovice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Jaroslav Pustina

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: doc. RNDr. Aleš Ruda, Ph.D., MBA

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Denisova 3, 75152  Přerov
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Romana Studýnková

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Gymnázium Christiana Dopplera

Zborovská 621/45, 15000  Praha 5 - Malá Strana
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Renata Pauchová

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3/457, 11800  Praha 1 - Malá Strana
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Zuzana Wienerová

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. David Tichý

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace

Mírová 1442, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Miloš Kučera

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

17. listopadu 1123/70, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Radovan Maresz

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Jana Marková

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Lucie Haitlová, MBA

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace

Pontassievská 3, 66902  Znojmo
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavel Kolář

Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

U Měšťanských škol 525/1, 18200  Praha 8
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Hana Pavelková

Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav, příspěvková organizace

Na Karmeli 206, 293 80  Mladá Boleslav
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Obchodní akademie Hovorčovická

U Vinohradského hřbitova 3, 13000  Praha 3
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Marek

Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 3, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Norbert Hanzlík

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

Nerudova 2283/7, 35002  Cheb
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Ing. Jaroslav Kočvara, MBA

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Na Lindovce 1463, 76701  Kroměříž
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Ivana Hašová

Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

Komenského 343/5, 68011  Boskovice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Leona Valterová

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jan Ptáček

Obchodní akademie, Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13

nám. T. G. Masaryka 13, 30100  Plzeň
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Tomáš Nonfried

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 2857/5, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3/498, 15000  Praha 5
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Pavla Nedomová

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

Jiráskova 841/1a, 79401  Krnov
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jana Chlebovská

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Dolní Třešňovec 17, 56322  Lanškroun
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. David Hruška

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

Nad Štolou 1/1510, 17000  Praha 7
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Renata Schejbalová

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Gymnázium Aš, příspěvková organizace

Hlavní 106, 35201  Aš
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Petr Jelínek

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Beroun, U Stadionu 486

U Stadionu 486, 26637  Beroun
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jaroslav Šturc

Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33

Evropská 33, 160 00  Praha 6
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Ing. Pavel Žďárský, Ph.D.

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954

Cyrila Boudy 2954, 27201  Kladno
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Václav Opatrný

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jiří Chum

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Polská 1543/6, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Marie Katapodisová

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Martin Kubín

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Čs. exilu 669, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jan Netolička

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Komenského náměstí 400, 13000  Praha 3
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Filip Magram

Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

Pospíšilova třída 787, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Nataša Ungermannová

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355/7, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Hotelová škola a Gymnázium Radlická

Radlická 591/115, 15800  Praha 5
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Milan Novotný

Střední škola Strážnice, příspěvková organizace

J. Skácela 890, 69662  Strážnice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Petra Fialová

Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2

Voděradská 2, 10000  Praha 10 - Strašnice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jitka Fišerová

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola a gymnázium, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Alšovo nábřeží 82/6, 11000  Praha 1
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Zuzana Pohlová

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace

Vejrostova 2, 63500  Brno - Bystrc
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Petr Šurek

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Preslova 72/25, 15021  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Radko Sáblík

Gymnázium Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 23

Nad Ohradou 2825/23, 13000  Praha 3
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Martin Kašpar

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234

Sadová 1234, 28601  Čáslav
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jaromír Horníček

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 1940/5, 12000  Praha 2
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39002  Tábor
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Radek Cícha

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavel Chrenka

Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

Husova 1, 37001  České Budějovice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Lenka Kubátová

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Na Průhoně 4800, 43011  Chomutov
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Lenka Demjanová

Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jiří Uher

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250

Tyršovo náměstí 250, 53760  Chrudim
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Zdeňka Vichrová

Obchodní akademie, Olomouc, tř. Spojenců 11

tř. Spojenců 11, 77900  Olomouc
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Romana Novotníková

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Žižkova 980/55, 61600  Brno
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Petr Kovač

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

náměstí Komenského 945/4, 66975  Znojmo
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Jiří Peroutka

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Šmahova 364/110, 62700  Brno
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Petr Veselý

Střední odborná škola civilního letectví, Praha - Ruzyně

K Letišti 278, 16100  Praha 6 - Ruzyně
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Ludmila Turečková

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911

Lipí 1911, 19300  Praha 9
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Roman Liška

Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222

Pražská 1222, 26901  Rakovník
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Ivan Kup

Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92

Rudolfovská 92, 37001  České Budějovice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Břetislav Kábele

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Žižkova 1818, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Radka Klotková

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace

Ještědská 358/106, 46008  Liberec
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Josef Janeček

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

5. května 200/51, 14000  Praha 4 - Nusle
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Mária Janáková, Ph.D.

Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Hybešova 53, 68001  Boskovice
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. et Mgr. Pavel Vlach

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Pospíšilova 365, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Krajské
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jana Vitvarová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-906

Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému