VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Termíny přihlášek a přijímaček VŠ pro rok 2021

článek termíny přihlášek a přijímaček 2021 vysokeskoly.com

Budete se letos hlásit na vysokou školu? Ohlídáme za vás všechny termíny - dny otevřených dveří, data přihlášek i přijímacích zkoušek. Pro rok 2021 jsou již aktualizované v kalendáři akcí.

28. února 2021 uzavírá příjem přihlášek 24 fakult veřejných vysokých škol. Jejich přehled najdete zde. V průběhu března se můžete hlásit na 83 fakult. I v dubnu a dalších měsících uspějete s přihláškami na veřejných vysokých školách, ať už v prvním nebo ve druhém (či dalším) kole. Termíny budeme doplňovat dle aktuálního stavu, najdete je buď v kalendáři nebo v článku zde.

Nepropásněte také dny otevřených dveří vysokých škol, které letos probíhají hlavně v online podobě.

Potřebujete si ujasnit náplň přijímacích zkoušek? I ty dohledáte pohromadě na www.VysokeSkoly.com. Zajímá vás, kam se dostanete bez přijímacích zkoušek? Přečtěte si tento článek.

Pokud ještě tápete, kterou školu zvolit, porovnejte si možnosti. Srovnání šancí na přijetí, nezaměstnanost, nebo třeba výši školného u soukromých škol uvádíme zde.

Ještě nemáte jasno, kam se vůbec vydáte? Stáhněte si zdarma naše e-booky a přečtěte si o nejžádanějších oborech - psychologie, právo, medicína, ekonomie, Policejní akademie.

V příštích měsících se koná ještě 5 termínů NSZ Scio testů OSP, v dubnu pak proběhnou testy TSP na Masarykově univerzitě.

Zdroj obrázku: Hand photo created by freepik - www.freepik.com

11.1.2021


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému