VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Krajské učební obory

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: RNDr. Jana Marková

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: doc. RNDr. Aleš Ruda, Ph.D., MBA

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Libuše Kolářová

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31802  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 50, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace

Na Bojišti 759/15, 46010  Liberec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Zdeněk Krabs, Ph.D.

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Libor Basel

Střední škola, Odry, příspěvková organizace

Sokolovská 647/1, 74235  Odry
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jana Kellnerová

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav, příspěvková organizace

Na Karmeli 206, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace

Ondřejská 1122/56, 36021  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: RNDr. Jiří Neumann

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Karoliny Světlé 2, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Libor Fasora

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Josef Brouček

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Milan Adamec

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Vladimír Bohdálek

Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace

Havlíčkova 1223/17, 69737  Kyjov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: RNDr. Petr Koiš Ph.D.

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Pavel Chrenka

Střední škola profesní přípravy, Hradec Králové

17. listopadu 1212/2, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Libor Mojžíš

Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

Blatenská 313, 34101  Horažďovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Vladimír Greger

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Nejdek, příspěvková organizace

Rooseveltova 600, 36221  Nejdek
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Josef Dvořáček

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Marcela Koubová

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jiří Chum

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, 38241  Kaplice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Zdeňka Lovčí

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Milan Chylík

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Silvie Pernicová

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie

Velká 3, 50341  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Alena Kloučková

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Miloš Mička

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6, 12800  Praha 2
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Josef Filip

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Martin Kubín

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Na Průhoně 4800, 43011  Chomutov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Lenka Demjanová

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most - Velebudice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice

Havlíčkova 54, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jiří Kopecký

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Masarykova střední škola Letovice

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Střední škola automobilní a informatiky

Weilova 1270/4, 10200  Praha 10 - Hostivař
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Milan Vorel

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Integrovaná střední škola technická, Mělník, K učilišti 2566

K učilišti 2566, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Střední škola technická Vysoké Mýto

Mládežnická 380, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jitka Jiskrová, MBA

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Střední odborná škola Prostějov

nám. Edmunda Husserla 30/1, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Milada Dosedělová

Střední škola průmyslová, hotelová, zdravotnická a Vyšší odborná škola Uherské Hradiště

Jiřího z Poděbrad 949, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jaroslav Zatloukal

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Dubská 967, 27203  Kladno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jiří Růžek

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, 17. listopadu 1123, příspěvková organizace

17. listopadu 1123, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Radovan Maresz

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace

Merhautova 590/15, 61300  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Marcela Křiváková, Ph.D.

Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39002  Tábor
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Radek Cícha

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Nerudova 33, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Marie Klesová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Aug. Sedláčka 1145, 28601  Čáslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Bc. Luděk Fišera

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Petr Paták DiS.

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Štefánikova 3015, 76142  Zlín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Ivan Kovář

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Zdeněk Pavlík

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Karla IV. 13, 53003  Pardubice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Ladislav Štěpánek

Střední škola polytechnická Hustopeče, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 136/1, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Zdeněk Hrabal

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3

Skuherského 1274/3, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Bc. Jan Šindelář

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Bc. Irena Andrová

Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná

Nový Zlíchov 1, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jana Porvichová, Ph.D. MBA

Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Kumburská 846, 50931  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Zbyněk Hruška

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-460

Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému