VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Školy okres Praha-východ

Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.

Náměstí 5. května 2, 25088  Čelákovice
Typ školy: Soukromé VOŠ
Druh školy: Vyšší odborná škola
Ředitel: PaedDr. Monika Montfortová

CMC Graduate School of Business (MBA)

nám. 5. května 2, 250 88  Čelákovice
Typ školy: MBA
Druh školy: Vysoká škola
Rektor:

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Delta School Prague

Vlaštovičníková 140, 250 84    Květnice
Typ školy: Individuální studium a firmy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Kamila Kadlecová

Výletní 1411/4, 250 01   Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Docházkové kurzy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace

K Učilišti 18, 25164  Všešímy
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Lenka Hanzlová

Czech Language School

Lipová 1 785,  Brandýs nad Labem
Typ školy: Docházkové kurzy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Královická 668

Královická 668, 25050  Brandýs n.L.-St.Boleslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Bohumila Kysilková

Gymnázium Říčany, příspěvková organizace

Komenského náměstí 1/1280, 25101  Říčany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Anna Stočesová Martinková, PhD.

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

U Letiště 370, 25070  Odolena Voda
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Miloslav Franěk

TeaTime

Družstevní 1422, 251 01   Praha-východ, Říčany
Typ školy: Individuální studium a firmy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace

K Učilišti 18, 25164  Všešímy
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Lenka Hanzlová

Gymnázium, Čelákovice, J. A. Komenského 414

J. A. Komenského 414, 25088  Čelákovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Barbara Holubcová

Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302

Zápská 302, 25001  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Michal Ornst

OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o.

Na Návsi 5, 25101  Babice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Peter Nitsche

1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 71, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

Bezručova 94/19, 25101  Říčany - Radošovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Lejčková

Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.

Táborská 1685, 25101  Říčany u Prahy
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Helena Mrůzková

Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

U Letiště 370, 25070  Odolena Voda
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Miloslav Franěk

Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha - východ

Klecany 375, 25067  Klecany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Lacina

Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východ

Kostelecká 1750, 25001  Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Přibyl

Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.

náměstí 5. května 2/12, 25088  Čelákovice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Monika Volsich Montfortová

Základní škola Šestajovice, okres Praha - východ

Komenského 158, 25092  Šestajovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Míka

Základní škola a mateřská škola Čestlice

Čestlice, Na Návsi 3, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Svoboda

Základní škola a Mateřská škola Brandýs n. L. - St. Boleslav Palachova 337

Palachova 337/1, 25001  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Josef Jarý

Základní škola a Praktická škola, Kostelec nad Černými lesy, K Jatkám 748

K Jatkám 748, 28163  Kostelec nad Černými lesy
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavla Rývová

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Jiráskova 1519, 25101  Říčany
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Evelina Wernerová

Základní škola a mateřská škola Nehvizdy

Pražská 14, 25081  Nehvizdy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Luboš Rýdlo

Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ

Jungmannova 164, 25001  Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Stojčevska

Základní škola a mateřská škola Veleň

Hlavní 46, 25063  Veleň - p. Mratín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Kouřilová

Základní škola a Mateřská škola Sluhy

Sluhy 29, 25063  p. Mratín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Bičišťová

Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, příspěvková organizace

J. A. Komenského 414, 25088  Čelákovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Alena Pechalová

Základní škola bratří Fričů Ondřejov

nám. 9. května 68, 25165  Ondřejov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Rovenský

3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace

Školní 2400/4, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dalibor Dudek

Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň

Hlavní 74, 25089  Lázně Toušeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Černý

Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda

Školní 200, 25070  Odolena Voda
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Ullmannová

Základní škola a Mateřská škola Senohraby, okres Praha - východ, příspěvková organizace

Školní 27, 25166  Senohraby
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Šárka Hájková Heřmánková

Základní škola Jirny, okres Praha - východ

Brandýská 45, 25090  Jirny
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Kudrnová

Open Gate - gymnázium a základní škola, s.r.o.

Na Návsi 5, 25101  Babice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Mgr. Kateřina Kožnarová

Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno, okres Praha - východ

Kostelní Hlavno 97, 29476  Kostelní Hlavno
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Potměšilová

Základní škola a Mateřská škola Nedomice okres Mělník

Nedomice 78, 27714  Dřísy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Hana Krupičková

Základní škola a Mateřská škola Zdiby, příspěvková organizace

U Školy 48, 25066  Zdiby
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ludmila Koktanová

Základní škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, příspěvková organizace

Školní 291, 25001  Stará Boleslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miloslava Albrechtová

4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace

Nerudova 481/15, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Macháčková

Základní škola Oleška

103, 28162  Oleška
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Irena Kubová

Základní škola a Mateřská škola Tehov

Svatojánská náves 78, 25101  Tehov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radana Šimčíková

Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východ

Hlavní 63, 25070  Panenské Břežany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: MgA. Soňa Řepová

Základní škola a Mateřská škola při o. p. s. Olivově dětské léčebně, Říčany, Olivova 224

Olivova 224/108, 25101  Říčany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Romana Bezvodová

Základní škola Mukařov

Školní 88, 25162  Mukařov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jana Novotná

Základní škola Škvorec, okres Praha - východ

Tyršova 130, 25083  Škvorec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marcela Šeblová

Základní škola, Olešovice, Ringhofferova 436

Ringhofferova 436, Olešovice, 25168  Kamenice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Hana Smejkalová

Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace

Měšická 322, 25065  Líbeznice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Pekárková

Základní škola a Mateřská škola Dřísy

Dřísy 89, 27714  Dřísy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Vávrová

Základní škola Velké Popovice, příspěvková organizace

Komenského 5, 25169  Velké Popovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lucie Fusková

Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ

Bezručova 346, 25164  Mnichovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marcela Erbeková

Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, okres Praha - východ

Ke Škole 17, 25068  Řež
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Josef Hrubý

Základní škola Zeleneč, okres Praha - východ

Kasalova 454, 25091  Zeleneč
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Malá

Základní škola Kostelec u Křížků, okres Praha - východ

Kostelec u Křížků 48, 25168  Kamenice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Šreplová

Základní škola Emila Kolbena, příspěvková organizace

Revoluční 170, 25163  Strančice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kateřina Schejbalová

Základní škola Kostelec nad Černými lesy

náměstí Smiřických 33, 28163  Kostelec nad Černými Lesy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Rosensteinová

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace

Kostelní 457, 25088  Čelákovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Jiří Kyliánek

Základní škola Úvaly, příspěvková organizace

Arnošta z Pardubic 8, 25082  Úvaly
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lukáš Kunc

Základní škola Stříbrná Skalice

Na Městečku 69, 28167  Stříbrná Skalice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jana Bittnerová

Základní škola Záryby, příspěvková organizace

Záryby 92, 27713  Kostelec nad Labem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Miluše Nováková

Sportovní základní škola a mateřská škola Človíček s.r.o.

č.p. 334, 25724  Chocerady
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Adriana Pavlikovská

Základní škola Kamenice, okres Praha - východ

Ringhofferova 57, 25168  Kamenice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavlína Tolarová

Základní škola a mateřská škola Dřevčice

Dřevčice 36, 25001  Brandýs nad Labem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Zuzana Bergerová

Základní škola a Mateřská škola Brázdim, okres Praha - východ, příspěvková organizace

Veliký Brázdim 12, 25063  Veliký Brázdim
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Čmelík

Sofie - mateřská škola a základní škola o.p.s.

Žižkova 286, 25101  Říčany
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Patrik Matlák

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o.

Mánesova 2630/3b, 25101  Říčany
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Luka

Základní škola Mochov, okres Praha - východ

Na Dolejšku 287, 25087  Mochov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Andrea Koubíková

Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.

náměstí 5. května 2/12, 25088  Čelákovice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Monika Volsich Montfortová

Základní škola a Praktická škola, Kostelec nad Černými lesy, K Jatkám 748

K Jatkám 748, 28163  Kostelec nad Černými Lesy
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavla Rývová

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Jiráskova 1519, 25101  Říčany
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Evelina Wernerová

ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o.

Křenecká 52, 27714  Lhota
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Dvořáková

Základní škola a Mateřská škola Mozaika

Myšlínská 30, 25164  Mnichovice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Táňa Kadlecová

Bohumil Řeháček

Na Vyhlídce 97, 25082  Úvaly
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Základní škola Mirošovice, okres Praha - východ

Školní 211, 25166  Mirošovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Pilousová

Základní škola a Praktická škola, Kostelec nad Černými lesy, K Jatkám 748

K Jatkám 748, 28163  Kostelec nad Černými lesy
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Pavla Rývová

Ing. Bohumil Jindrák

V Jedlovci 102, 25163  Říčany
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Ladislav Černucký

Veliký Brázdim 4, 25063  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Jan Skořepa

Dr. Konečného 542, 28163  Praha 4
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Miroslava Hanáková

Hlavní 62, 25063  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Jindřich Zikmund

Hrusice 12, 25166  Říčany
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Dana Lebrová

V Olšinkách 703/9, 25001  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Daniel Lebr

V Olšinkách 703/9, 25001  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Základní škola Purkrabka

Smiřických 2, 25083  Škvorec
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Šnajdr

Jana Švamberková

Benešovská 201, 25168  Kamenice
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Jana Znamenáčková

Havlíčkova 288, 25083  Úvaly
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Základní škola Světice, příspěvková organizace

U Hřiště 151, 25101  Světice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavla Žižková

Základní škola Navis

U Zámku 1, 25101  Dobřejovice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Vepřek

Jiří ILLEK

Politických vězňů 1233/40, 25101  Říčany
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Pavel Kraus

Zahradní 166, 25073  Přezletice
Typ školy: Soukromé vysoké školy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Jiří Kulhan

Hlavní 62, 25063  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Ladislav Martínek

Na Kovárně 150, 25082  Úvaly
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Luboš Winter

Pod Lesem 138, 25090  Úvaly
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

Palackého 349, 25001  Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Typ školy: Soukromé vysoké školy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel: Ing. Alena Tůmová

Martin Báša

Ferlesova 148, 25088  Čelákovice
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Martin Chyba

Kostelní Střimelice 39, 28163  Praha 15
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Zvolte stranu: 1-100 | 101-118

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému