VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Školy okres Děčín

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

Čs. armády 10, 40502  Děčín I
Typ školy: Veřejné VOŠ
Druh školy: Vyšší odborná škola
Ředitel: Ing. Bc. Jana Vacková

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Veřejné VOŠ
Druh školy: Vyšší odborná škola
Ředitel: Ing. Bc. Petr Jakubec

Andrea Havlátková

Lužické nám. banka GE money 1.patro, 408 01  Rumburk
Typ školy: Docházkové kurzy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Čáchová Eva

Karolíny Světlé 3016, 407 47  Varnsdorf
Typ školy: Docházkové kurzy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Fulín Luboš

Radniční 23/1, 405 02  Děčín-Děčín I
Typ školy: Docházkové kurzy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Lingua Rumburk

Růžová 1275/4, 408 01   Rumburk 1
Typ školy: Pomaturitní studium
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Julia´s Language School

Smetanova 262, 407 21   Česká Kamenice
Typ školy: Docházkové kurzy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jiří Petrášek

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov

Čapkova 5, 40753  Jiříkov
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dušan Šimonka

Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, 40502  Děčín I
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Václav Lešanovský

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Interaktivní ZŠ Varnsdorf, Karlova

Karlova 1700, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milada Hnilicová

Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

Komenského 10, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Lenka Laubrová

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Petr Jakubec

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Pavel Bártík

Gymnázium Varnsdorf

Střelecká 1800, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Církev
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Jiří Jakoubek

Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice, okres Děčín

Dolní Habartice 152, 40722  Benešov nad Ploučnicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Mikolášová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Speciální ZŠ a MŠ Děčín, Teplická

Teplická 1489/65, 40502  Děčín IV-Podmokly
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Základní škola a mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace

Školní 287, 40701  Jílové
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Hanzlová

Křesťanská ZŠ Nativity

Potoční 51, 40502  Děčín XXXI-Křešice
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jindřiška Vopatová

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

Čs. armády 10, 40502  Děčín I
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Jana Vacková

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Uher

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

Školní 10, 40746  Krásná Lípa
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: RNDr. Ivana Preyová

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace

Březová 369, 40502  Děčín III - Staré Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Košková

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Speciální základní škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace

Na Pěšině 330, 40505  Děčín IX - Bynov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Anna Drobná

Aleš Tošovský

, 40715  Děčín
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Základní škola a Mateřská škola Markvartice

, 40742  Markvartice 197
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Kroupa

Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

Kosmonautů 177, 40502  Děčín XXVII - Březiny
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Floriánová

Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace

Vojanova 178, 40502  Děčín VIII - Dolní Oldřichov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Olša

Základní škola a Mateřská škola Heřmanov, okres Děčín

Heřmanov 120, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Libuše Hubková

Speciální ZŠ a Praktická škola Šluknov

Tyršova 710, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace

Moskevská 740, 40753  Jiříkov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ladislav Obergruber

ZŠ Děčín, Míru

Míru 152, 40711  Děčín XXXII-Boletice nad Labem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Hauzírek

Speciální ZŠ a MŠ Varnsdorf

T. G. Masaryka 1804, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Červinka

Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín

, 40781  Lipová 417
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ilona Palinkášová

Základní škola Mikulášovice, okres Děčín

, 40779  Mikulášovice 20
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Kalousková

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Uher

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Ladislav Pokorný

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Bc. Petr Jakubec

Speciální ZŠ a Praktická škola Rumburk, Dobrovského nám.

Náměstí Dobrovského 378/12, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace

Kamenická 1145, 40502  Děčín II - Nové Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Skála

ZŠ a MŠ Ludvíkovice

68, 40713  Ludvíkovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Demuthová

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

Čsl. mládeže 5/9, 40502  Děčín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Martina Černá

ZŠ Děčín, Komenského náměstí

Komenského nám. 622/3, 40502  Děčín I-Děčín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Křivohlavá

Základní škola a Mateřská škola Rybniště, okres Děčín, příspěvková organizace

, 40751  Rybniště 170
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martina Kočišová

Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace

, 40744  Chřibská 280
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Hloušek

Základní škola a Mateřská škola Huntířov, příspěvková organizace

Huntířov 101, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Šetková

Základní škola a Mateřská škola Dobkovice

, 40703  Dobkovice 83
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Nora Kalašová

ZŠ a MŠ Děčín, Máchovo náměstí

Máchovo nám. 688/11, 40502  Děčín IV-Podmokly
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Alena Tomášková

Základní škola Pastelka, o.p.s.

Jiříkovská 962/49, 40801  Rumburk
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Anna Jindrová

Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Děčín

, 40780  Vilémov 140
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohuslava Bydžovská

Základní škola Malšovice, okres Děčín

Chmelnická 31, 40502  Děčín XII - Vilsnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Simona Weisheitelová

Základní škola a mateřská škola Jetřichovice - příspěvková organizace

, 40716  Jetřichovice 83
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Vopátová

Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Ladislav Pokorný

ZŠ a MŠ Verneřice

Mírové náměstí 141, 40725  Verneřice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Kindlerová

Jan Cibulka

Pletařská 2941, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

ZŠ a MŠ Děčín, Školní

Školní 1544/5, 40502  Děčín VI-Letná
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Kettner

ZŠ a MŠ Dolní Poustevna

Tyršova 302, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Diessnerová

Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace

Vojtěcha Kováře 85, 40801  Rumburk
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Hovorková

Karel Horký

Lužická 744/11, 40502  Děčín
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace

náměstí E.Beneše 469, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Zemler

Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace

Vrchlického 630, 40502  Děčín II - Nové Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Brouček

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

ZŠ a MŠ Staré Křečany

44, 40761  Staré Křečany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Kruliš

ZŠ Dolní Podluží

364, 40755  Dolní Podluží
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Fetr

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Dobrovského nám. 378/12, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

ZŠ Děčín VI, Na Stráni

Na Stráni 879/2, 40502  Děčín VI-Letná
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vít Průša

Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. et Bc. Rudolf Sochor

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

ZŠ J. Vohradského Šluknov

T. G. Masaryka 678, 40777  Šluknov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Hertlová

Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

Mírové náměstí 440, 40778  Velký Šenov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Kubešová

ZŠ a MŠ Benešov nad Ploučnicí

Opletalova 699, 40722  Benešov nad Ploučnicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Tesarčíková

ZŠ Rumburk, Tyršova

Tyršova 1066/2, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Josef Růžička

Ing. Milan Hubený

Míru 155, 40711  Děčín
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Bohumil CHOUR

Kostelní 68, 40722  Benešov nad Ploučnicí
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Ing. Lubomír Rajf

Českolipská 123, 40502  Děčín
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Palackého 535, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Obec
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Daniel Preisler

ZŠ Rumburk, U Nemocnice

U nemocnice 1132/5, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Romana Bušková

ZŠ a MŠ Varnsdorf, Bratislavská

Bratislavská 994, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Beniačová

Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Palackého 535, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Herzlík

ZŠ a Praktická škola Gabriely Pelechové Dolní Poustevna

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

ZŠ Varnsdorf, Edisonova

Edisonova 2821, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Irena Jirsáková

ZŠ Varnsdorf, Seifertova

Seifertova 1650, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Soňa Bílková

Helena Kopecká

Dr. Edvarda Beneše 7, 40777  Šluknov
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Autoškola ATLANTIK

Hudečkova 664/1, 40502  Děčín
Typ školy: Vlastnictví sdružení, politických stran a církví
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Jan Kouřil

Sukova 870/6, 40801  Rumburk
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

AUTOŠKOLA CENTRAL DĚČÍN, společnost s ručením omezeným

17. listopadu 991/10, 40502  Děčín
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba: Milan Novotný

Jaromír MRKUS

Růžová 364/1, 40502  Děčín
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Ing. Michal Kolář

Modrá 17, 40702  Děčín
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I
Typ školy: Soukromé vysoké školy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel: Ing. Jiří Petrášek

Zvolte stranu: 1-100 | 101-127

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému