VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Učební obory

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: RNDr. Jana Marková

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Libuše Kolářová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing., Bc. Antonín Hasík

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jiří Chum

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Dívčí katolická střední škola

Platnéřská 4, 11000  Praha 1
Typ školy: Církev
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Luboš Hošek

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Na Karmeli 206, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31802  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Milan Chylík

Střední škola, Odry, příspěvková organizace

Sokolovská 647/1, 74235  Odry
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Jaroslava Dokoupilová

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Ilona Raková

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Husova 537, 68771  Bojkovice
Typ školy: Církev
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jindřiška Beránková

Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Karoliny Světlé 2, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Libor Fasora

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Miloš Mička

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1

Žatecká 1, 27033  Jesenice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Eva Tomková

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Libor Basel

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, příspěvková organizace

Františka Melichara 370/57, 25001  Brandýs n.L.-St.Boleslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Miroslav Puk

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Karla IV. 13, 53003  Pardubice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Ladislav Štěpánek

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106, 70300  Ostrava - Vítkovice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Pavla Sztulová

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Marcela Koubová

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 32, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Vanda Palowská

Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Kumburská 846, 50931  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Zbyněk Hruška

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, 17. listopadu 1123, příspěvková organizace

17. listopadu 1123, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Radovan Maresz

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice

Havlíčkova 54, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jiří Kopecký

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace

Ondřejská 1122/56, 36021  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: RNDr. Jiří Neumann

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 50, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Andrzej Bartoś

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Hotelová škola s.r.o.

Bosonožská 9, 62500  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Ludmila Bartoňová

Masarykova střední škola Letovice

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Milan Adamec

Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Beranových 140/695, 19900  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Jiří Cikán

Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380

Mládežnická 380, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Luděk Roleček

Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

Prokopa Velikého 640, 34401  Domažlice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Zdeňka Buršíková

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115

Radlická 115, 15800  Praha 5
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Ivan Antov, CSc.

Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel:

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Dvouletá katolická střední škola

Vítkova 12, 18600  Praha 8 - Karlín
Typ školy: Církev
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Michaela Pitterová

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola, spol. s r.o.

Střední 59, 60200  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jaromír Pragač, pov. řízením

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Grohova 14/16, 60200  Brno
Typ školy: Církev
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. David Kasan

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kralupy nad Vltavou, Cesta brigádníků 693

Cesta brigádníků 693, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Lubomír Černý

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Dvouletá katolická střední škola a mateřská škola

Legerova 28, 28002  Kolín III
Typ školy: Církev
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Libuše Kubíčková

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Střední odborná škola Prostějov

nám. Edmunda Husserla 30/1, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Milada Dosedělová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Milan Kubát

Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky, Školská 105

Školská 105, 25268  Středokluky
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Eva Čermáková

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75714  Valašské Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Bc. Irena Andrová

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace

Na Bojišti 759/15, 46010  Liberec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Zdeněk Krabs

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, 38241  Kaplice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PhDr. Zdeňka Lovčí

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Alejní 12, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Integrovaná střední škola technická, Mělník, K učilišti 2566

K učilišti 2566, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Střední odborné učiliště Kyjov, příspěvková organizace

Havlíčkova 1223/17, 69737  Kyjov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: RNDr. Petr Koiš Ph.D.

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Střední odborné učiliště

Na Veselí 51, 14067  Praha 4
Typ školy: Jiný ústřední orgán ve státní správě
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Martin Váňa

Moravská střední škola s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

Blatenská 313, 34101  Horažďovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Vladimír Greger

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

Maltézské nám. 14, 11844  Praha 1
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: MgA. Naděžda Ostřanská

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most - Velebudice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: PaedDr. Karel Vokáč

Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

ČSA 336/4a, 74801  Hlučín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jindřich Honzík

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Eva Antošová

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 12, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-664

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému